Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Humán erőforrás (HR) szak,...

Humán erőforrás (HR) szak, vagy Szociológia?

Figyelt kérdés

Most felvételizek és nagyon gondolkodom a két szak közül!

A Szociológia több területen helyezkedhet el úgy tudom.

De mégis melyik ,,éri" meg jobban?

Mielőtt kapom a ,,Nézd meg! Mennyire béna vagy!" stb kifejezéseket, nem csináltam még ilyet, és nincs aki segítsen, vagy ismerné ezeket a szakokat az ismerőseim közül?



2022. febr. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Ha jól megy a matek akkor a szociológia.
2022. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Egyik sem.
2022. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg esetleg a tárgyakat, melyik tetszik jobban, milyen egyetemeken lehet tanulni, hol tudnál elhelyezkedni velük később:D
2022. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak egy alapszakot(BA/Bsc)szeretnél elvégezni és utána munkába állni,akkor szerintem mindenképpen az emberi erőforrások szak érné meg jobban.

Szociológia alapdiplomával nehezebb elhelyezkedni.Ezután érdemes(erősen ajánlott :’D)elvégezned egy mesterszakot is.(pl.: data science,de ha úgy alakul még innen is tudsz emberi erőforrás tanácsadó mesterre menni)

2022. febr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!