Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok,...

Nemzetközi tanulmányok, nemzetközi igazgatási, politológia, szociológia, emberi erőforrások vagy kommunikáció és médiatudományok szakot válasszam?

Figyelt kérdés
Melyik szakot ajánlanátok? Melyikkel lehet jol elhelyezkedni?
2012. febr. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nemzetközi igazgatási. A többivel csak akkor érsz valamit, ha a legjobb egyetemek egyikén végzed kitűnő eredménnyel, és ha van ismerős, aki be tud vhová juttatni.
2012. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nk. ig.-en vagyok. Küzdeni kell, de nagyon tájékozott embert faragnak majd belőled.
2012. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És nemz. ig. melyik egyetemen? Pázmány vagy széchenyi?
2012. febr. 5. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is nemz. ig.-en vagyok, a Széchenyit mondjuk nem ismerem, én a Pázmányra járok, igazából rosszat nem tudok róla mondani: elég jó az egyetem légköre, segítőkészek a tanárok, felsőbbévesek. Szerintem jó lenne neked ez a szak, mivel amiket a címben írtál, azokat mind tanuljuk (politológia, szociológia, kommunikáció).

Az egyetlen probléma, h egyik egyetemen sem indul már állami támogatással, a Közszolgálatin (ex Corvinus KIK) pedig egyáltalán nem.

2012. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyik sem ér semmit, a nki igazgatás tök ugyanaz mint a nki tanulmányok, nem tudom mit rugózik itt rá pár ember, még annyit sem ér mint a nki tanulmányok, mert az utóbbi legalább van a corvinuson még! menj közgazdásznak, mérnöknek, orvosnak.
2014. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%
nyííílván mindenki legyen közgazdász, vagy mérnök vagy orvos...tájékoztatlak,h pl. jelenleg még talán mérnökökből hiány van, de amilyen mennyiségben képzik őket, pár év múlva olyan helyzetben lesznek mint ma a jogászok, alias Dunát lehet majd rekeszteni belőlük...
2014. ápr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó választ! Nem lettem mérnök, se jogász, se orvos, chill!:)
2014. máj. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!