Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A KRE-BTK tanárképzése tényleg...

A KRE-BTK tanárképzése tényleg annyira rossz, mint amennyire sokan mondják?

Figyelt kérdés
Több embertől is hallottam, hogy csalódtak és rossz tapasztalataik voltak, meg sokszor érezhető volt az egyetem egyházi mivolta.
2022. febr. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
ha felekezeti egyetemre megy vki, azért ne lepődjön meg, ha érződik, h. az egy vallásos közeg, omg...sztem örülhet, aki odajár...
2022. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ott végeztem 2 éve. Nem látszott az oktatáson az iskola egyházi jellege. Egy tárgy van, az Egyházismeret, ami minden oda járó diáknak kötelező szaktól függetlenül. A szakpáromon jó volt az oktatás. A szlogenjükben levő családias jellegű egyetem kifejezés viszont nem állja meg a helyét.
2022. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2017ben végeztem ott, egyházi jelleg semmiben nem érződött azon kívül, hogy volt 1 db egyházismeret tárgy

az angol tanszékről hallottam rosszakat, de azért mert nagyon nehéz sokaknak az alapvizsga

a tanárok egyébként nagyon jók, és én nagyon is éreztem a családiasságot, ezért is szerettem többek közt odajárni

2022. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Igen, a szakpáromon az alapvizsga után többen leadták a szakot, mert egyszerűen nem tudtak átvergődni rajta. De inkább legyen így, mintsem gyenge nyelvtudással is el lehessen végezni.
2022. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én most vagyok másodéves ott.

Semmilyen negatívumot nem tudok mondani.

Mint más egyetemen itt is tanulni kell és itt is kaphatsz olyan tanárt, aki nem lesz a szíved csücske. Viszont vendégoktatók is megjegyezték, hogy még egy ilyen egyetemet nem láttak, mint a Károli, ahol ennyire segítették volna a hallgatókat.

Ahogy a többiek is írták Egyházismereten kívül más "kötelezettség" nincsen.


Ha gondolkozol esetleg rajta szívből tudom ajánlani!

2022. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!