Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom, hogy egy iskola...

Honnan tudom, hogy egy iskola mennyire jó? Az OKJ-s képzések meg adját azt a tudás tőkét, hogy tökéletes és Sikeres legyek a szakmában?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és mindenképp szeretnék grafikusként, és webdesigerként majd lakberendezőként végezni, szüleimre nem támaszkodhatok anyagilag, ezért az OKJ-s képzés is drága nekem, de ha kell, elmennék egy magasabb rendű oktatásra is, a pénzen nem fog múlni.. Inkább csak nem tudom, hogy milyen suliba menjek ahol a végzettség majd valóban ér is valamit, és én is fejleszthetem magam, mert pl egy csomó munkahelyen figyelembe se veszik az OKJ-t, viszont egy diplomában nem vagyok benne biztos, hogy végig tudnám csinálni. Bármilyen segítséget szívesen hallgatók.
2022. febr. 16. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vállalom hogy én legyek a rossz hír hozója. Az OKJ megszűnt.
2022. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen váloban, elfelejtettem.. Viszont szakmát ugyan úgy lehet szerezni, max nem okj a neve 🙂
2022. febr. 16. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Az OKJ valóban megszűnt formálisan, de a gyakorlatban 95 %-ban ez csak annyit jelent hogy átnevezték a képzéseket. Mindeki tudja hogy mire gondolunk amikor OKJ-ről beszélünk, nemtudom miért kell ezen lovagolni...
2022. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, én nem szívesen bíznám olyanra a weblapom megtervezését, akinek ilyen a helyesírása, úgyhogy szerintem arra mindenképp gyúrjál rá.
2022. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak formálisan szűnt meg az OKJ hármaska, ami OKJ-ban egy pár hetes gyorstalpaló után adta a papírt, az most egy két éves iskolarendszerű, bejárós képzés.
2022. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!