Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Gyömrői...

Mi a véleményetek a Gyömrői Teleki László gimnáziumról?? Mennyire nehéz oda bekerülni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 14:32
 1/2 anonim válasza:

Amikor én jelentkeztem még oda, akkor mindenki azt mondta, hogy 4es átlag felett jó ha vagy (nem csak 8. Év végén), viszont ha nem kerülsz be és fellebbezel akkor szerintem tuti bekerülsz..

Maga meg a Telekiről, hogy milyen több oldalas regényt lehetne írni... Nekem több lenne a negatív vélemény mint a pozitív, de ez is kinek mi

2022. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tavaly ballagtam, imádtam. A 9. osztályt a jagban jártam ki, de nagyon nem tetszett, ezért átmentem a telekibe. Legjobb döntés volt.
2022. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!