Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár ELTE olasz osztatla...

Valaki jár ELTE olasz osztatlan tanárira?

Figyelt kérdés

Tudnátok mesélni róla, főleg az érdekel, hogy a nyelvfejlesztés és a nyelvtani gyakorlatok mennyire hatékonyak/mennyi értelmük van? Mennyire van irracionálisan sok olasz irodalom? Meg a többi tipikus kérdés, mennyien vannak a szakon, mennyien hagyják ott, van-e bármilyen módszertani óra?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, akár privátban is



2022. febr. 21. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Tanári??? Sok szerencsét csóri...



[link]

2022. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, tisztában vagyok vele, nincsenek illúzióim, ennek ellenére maga a képzés is érdekel és tudom mivel jár. (+szeretnék bízni benne, hogy mire odajutok változni fog a helyzet, ha pedig nem, akkor is lesznek lehetőségeim. Azért köszönöm a teljesen haszontalan választ.
2022. febr. 23. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul máshova nem jutnál be :D A leggyengébb szerencsétlenek, akik másra nem jók, na azok mennek tanárnak.
2022. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Azok, akiknek meg nincs életük, annyira ráérnek, hogy gyakorin oktatnak ki másokat , magukat minősítve.
2022. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a másik tanár. Itt éled ki a frusztrációd, hogy csóró csöves vagy?
2022. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képzeld tavaly érettségiztem és több, mint 470 pontom van, most másik szakon tanulok (ha nagyon érdekel privátban szívesen leírom mit). Nem szeretnék feleslegesen magyarázkodni, gondolom nem sikerült túllépned egy húszévvel ezelőtti traumán, azért utálod még mindig ennyire a tanárokat (minden szakmában dolgoznak pocsék emberek,egy szóval sem állíttom az ellenkezőjét). Elég annyi, hogy át szeretnék menni tanári képzésre, mert nem érzem elég sokszínűnek és kielégítőnek a jelenlegi tanulmányaimat.
2022. febr. 23. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom voltál-e az online szakos tájékozatókon, de ha nem, akkor azt visszanézheted. Fenn van a btk honlapján és abból lehet megtudod a kérdéseidre a válaszokat.
2022. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen láttam őket viszont olyan véleményekre voltam kíváncsi, ami esetleg kicsit negatívabb vagy csak nem feltétlenül mondják el az ilyen tájékoztatón.
2022. febr. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!