Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki méltányossági kérelemm...

Van aki méltányossági kérelemmel jutott be a gimibe? Hány pont lemaradással?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
1 pont
2022. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is egy ponttal (Madách)
2022. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező szerintem arra gondolt, hogy kérelemmel engedték csak szóbelizni, és így felvettek-e valakit.

Ha valaki nem éri el a szóbeli határt, akkor lehetetlen, hogy elérje a felvételi pontszámot, ezért nem hívják be.

2022. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem hívják be"

Van olyan suli, ahova mindenkit behívnak. De persze ha az írásbeli után már látható, hogy úgyse veszik fel, kár kitenni a gyereket a szóbelivel járó izgalmaknak (hacsak nem tudja úgy felfogni, hogy jó lesz tapasztalatszerzésnek a következő szóbeli felvételijéhez).

2022. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem értem el a szóbeli határt, de behívtak és a végső pontszámaim alapján simán bejutottam 🙂 (2-es voltam)
2022. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!