Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lett végül a fellebbezőkkel...

Mi lett végül a fellebbezőkkel/méltányossági kérvényezőkkel?

Figyelt kérdés
Rengetegszer láttam ajánlani másoknál, hogy ha nem vettek fel, akkor írja meg valamelyiket. Én szerencsére normálisan fel letten véve, így nem tudom, hogy mikor fogják megkapni ezek a személyek a válaszokat. De ha már visszajeleztek az iskolák, akkor leírnátok végül, hogy sikerrel jártatok-e és ha igen,hol? Vagy esetleg mi volt ennek a folyamata, mert érdekelne.

2021. máj. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Június 1-ig kell megküldeni a határozatot, valószínűleg még semmi biztosat nem tudnak.
2021. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly méltányosságival sikerült. Június elején jött meg a határozat. Gimnázium. Meg kell írni a kérelmet, kérnek véleményt az ált.suliból, aztán elbírálják. Fellebbezést csak akkor kell írni, ha valami jogszerűtlen volt a felvételi eljárás során.
2021. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd később meg kiemelem a kérdést
2021. máj. 13. 21:26
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem az összes méltányossági kérelmemre (5) azt írták hogy nincs hely mert a jelentkezők száma több tízszerese volt az átlagnál (Budapesti iskolák) Jó sok gyerek van Budapesten.
2021. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok, nem is meglepő, hogy mennyi iskola található ott.
2021. jún. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!