Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey, vagy Szinyei?

Kölcsey, vagy Szinyei?

Figyelt kérdés
Ti melyik budapesti gimnáziumot választanátok? Nekem mind kettő nagyon tetszik és nem tudok dönteni melyiket rakjak majd legelöre. (Kölcsey ökologia, Szinyei biosz kémia)

2022. márc. 3. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szinyei.
2022. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinyei Merse Pál. szinte csak jókat hallottam róla.
2022. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is a szinyei felé hajlok de mindketőröl hasonlókat hallottam csak. Tudnátok negatívumokat mondani a Kölcseyről?
2022. márc. 3. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Kölcsey. Egyszerűen jobb, a tanulmányi statisztikákban és a híre is jobb.
2022. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ökológián biosz és föci van emelten, tehát nincs kémia. Hogy ez most neked előny vagy hátrány azt nem tudom, de ezt is mérlegelni kell, hogy melyik tárgyat szereted jobban. A Kölcseynek jobb a híre, de a szinyei is egy színvonalas iskola, mind2 jó választás!
2022. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 nekem ez minden féleképpen egy pozitívum, viszott a szinyeiben ha jól tudom le lehet adni a 2. vagy a 3. évtől az emelt kémiát.. Ha esetleg oda vesznek fel és nem sikerül velem meg szerettetni ezt a vonalat akkor ott is letudom adni.. A szinyei igaz hogy egy viszonylag "botrányos" hely de nekem jelen pillanat az egy szimpatikusabb hely (a közösséget nézve). Viszont nem ismerek kölcseyis diákot így arról kevesebbet tudok..
2022. márc. 4. 23:34
 7/10 andrasib válasza:

Teljesen mindegy, tanulnod neked kell!


A jobb gimnáziumokban (mindkettő közéjük tartozik), bármely szakos tanár többet tud neked nyújtani, mint amennyit képes vagy befogadni.


Amelyikhez számottevően közelebb laksz azt válaszd!

2022. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 vidéki vagyok szóval nagyjából mindkettőbe ugyon anyi bejárni, és nagyon közel vanak egymáshoz.
2022. márc. 7. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül melyik suliba fogsz menni?
2022. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 A szinyeibe🥰
2022. máj. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!