Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok véleményt a Bp-i...

Mondanátok véleményt a Bp-i Kölcsey, Xantus, Könyves, Szinyei és Babits gimiről?

Figyelt kérdés

A sorrendem 99%-ban a következő lesz:

1. Kölcsey (francia kéttan)

2.Xantus (olasz kéttan)

3. Szinyei (emelt kezdő spanyol+angol)

4.Könyves (angol+spanyol)

5.Babits (angol+spanyol)

Holnap lesz meg a pontos felvételi eredményem,most csak tippelni tudok kb. 75-80 pontra. Esélyem amúgy van szerintetek? Holnap fogok majd irni a pontos eredményemről, de ha addig is bármit tudnátok szólni az iskolákról,biztosan nagyon hasznos lenne. Előre is köszönöm! Amúgy olyan is irhat aki ezen iskolák egyikét megjelöli,azoknak is várom a véleményüket,vagy hogy mit olvastak róluk.

ui.: nem vagyok hülye,azért nem irok hosszú i-t, mert nincs olyan gombja a laptopomnak XD


2022. jan. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen az átlagod? A központid alapján mindegyikbe esélyes vagy.

Könyvesben tavaly 167 pont volt a felvételi ponthatár a megszerezhető 200 pontból (100 hozott + 100 központi)

Itt a gyakorin rákerestél a sulikra? Érdemes.

2022. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinyei botrány: [link]
2022. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2022. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az 5,6,7. Osztályban volt mindig egy negyesem év végén (amúgy 2x matekból, egyszer irodalomból és egyszer nyelvtabol) és a 8.felevi kitűnő lett. Amúgy 80 pontom lett. #2 ez nagyon kemény 😱

Amúgy a xantusrol olvastam, hogy nagyon nagyképű ott mindenki, tényleg? Nem szeretném ha 5 évig kinéznének azért mert nem minden cipőm Nike meg balenciaga meg miatt tom én és amiért nem a legújabb ophoneom van :/

2022. jan. 27. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a listádon szereplő sulik bármelyikébe felvesznek ilyen pontokkal. Még erősebb gimikbe is lenne esélyed. Szerintem az elsőnek jelölt Kölcsey francia kéttanba fel fognak venni nagy valószínűséggel.

Szinyeit a legvégére raknám.

Szent László: olasz kéttan. Madáchban spanyol nyek + angol nagy francia nyek + angol tagozatokon nem gondolkodtál el?

2022. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még nem, de utánuk nézek, köszi! Amúgy ezek a sulik közel vannak a nyugatihoz? Gödön lakom, szóval ez egy fontos szempont.
2022. jan. 28. 07:03
 7/10 anonim ***** válasza:
A Szent László Kőbányán van, nincs közel a Nyugatihoz, de a Madách 3 villamosmegállóra van a Nyugatitól (kb. 8 perc).
2022. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül a madachnak is megjelöltem 3 száját, utánaolvastam és nagyon tetszett. Végül a szinyeit hagytam, és a Kölcsey csak a harmadik helyre csúszott! Köszi a segítséget!!
2022. febr. 6. 07:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Szakát *
2022. febr. 6. 07:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül hova vettek fel?
2022. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!