Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson végzett friss...

Corvinuson végzett friss diplomásként mennyi a reális kezdő fizetés?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment szak, HR specializáció után.

2022. márc. 7. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nagyban függ attól, hogy hova vesznek fel. Hays salary guide szerint min. bruttó 350, max bruttó 420. Én személy szerint bruttó 400-at mondanék Corvinusos diplomával.
2022. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
1: hát ez nem sok, idei számok ezek? Viccet félretéve mi folyamatosan keresünk komuvest, akár kezdőt is, ennél többért. Szomorú ha már csak ennyit ér egy diploma.
2022. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem (csak) az számít, hogy hol végeztél, hanem milyen tapasztalataid vannak. Hol dolgoztál egyetem mellett, milyen szakmai gyakot végeztél.
2022. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Ezek a 2022-es számok.

2022. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

"Nagyban függ attól, hogy hova vesznek fel. Hays salary guide szerint min. bruttó 350, max bruttó 420. Én személy szerint bruttó 400-at mondanék Corvinusos diplomával."


Mért attól függ a fizetés hogy honnan jött az illető nem a tudásától?

2022. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

A "hova vesznek fel", szerinted mire utal, kedves 5-ös?

Arra, hogyha felveszik egy olyan céghez, ahol nagyobbak a követelmények, akkor jobban fog keresni. Márpedig ha felveszik, az azt jelenti, hogy jó tudása van. Erre a tudásra szert lehet tenni a Corvinuson. Személyes tapasztalatom, hogy a

Corvinuson végzett hallgatók átlagosan képzettebbek, versenyképesebbek a másik egyetemen végzett társaiknál, pusztán a felvételi pontokból és az egyetemi követelményekből kiindulva.

A válaszomban először leírtam tényeket, majd a véleményemet. Vitatkozhattok vele, de nekem ez a véleményem. Punkt.

Remélem segítettem

2022. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
420 bruttóért ki se kelnék az ágyból. Ennyit ér a cirvinusos büfészakotok.
2022. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!