Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen 'át lehet hozni' az...

Egyetemen 'át lehet hozni' az MSCs krediteket a BSCre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ebben a félévben magánéleti problémák miatt valószínű meg fogok csúszni pár tárgyon, ezért egy évvel tovább maradok BSC-n. Viszont így ugyebár elég kevés tárgy jutna egy félévre, és később mennék mesterre, szóval ilyenkor talán megéri mesteres tárgyakat is felvenni, viszont BSCn nem sok kreditem fog maradni, amit el lehet használni, ha pedig előre megcsinálok mesteres tárgyakat, akkor meg a mesteren nem lesz meg összesen a 120 kreditem. Meg lehet ezt valahogy oldani hogy amiket BSC végén megcsinálok azok a mesterre számítsanak? Amúgy ELTEs vagyok.

Köszi előre is a válaszokat, bunkó kommemteket nem kérek.



2022. márc. 16. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megcsinálni. Vegyél fel szab.válokat.
2022. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszéltem két tanárral is, hogy felveszek MScs tárgyakat, és majd kövi félévben MScn kiínak vizsgakurzust, és oda beirjak a jegyet.
2022. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Erre nem lehet alapozni.
2022. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapozni nem lehet, de egy probat meger
2022. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!