Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon pikkelhetett rám a tanár?

Vajon pikkelhetett rám a tanár?

Figyelt kérdés
Kezembe került az általános iskolás bizonyítványom, és nyolcadikban Földrajz év végi kettesem volt. Ez volt az egyetlen kettesem a bizonyítványban, de nem tudom elképzelni hogy mi a franc volt a földrajzba, amit ne tudtam volna felfogni. Viszont az rémlik hogy a földrajz tanárunk egy ilyen borzalmas szociopátiás viselkedésű nő volt.
2022. márc. 18. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Még a kémiám is hármas lett pedig soha nem értettem ezeket a molekulaszámolgatás meg proton elektronos zöldségeket, amikkel traktáltak minket, és az a tanár is tök zakkant volt, de abból még is kiszenvedtem egy hármast.
2022. márc. 18. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Maradjunk annyiban, hogy több tárgyból is gyenge voltál, ne a tanárokat hibáztasd.
2022. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ezek a tanárok tényleg tanári pályára alkalmatlan rosszindulatú szociopaták voltak.


pl. a kémiatanárnál egyszer az egész osztály nagyon gyenge dogát írt, és ott monologizált nekünk hogy ilyen teljesítménnyel max a kukásautó hátuljára leszünk jók.


Meg volt egy jótanuló, élsportoló osztálytárs, soka járt külföldre versenyezni, aki egyszer odaadta a munkafüzetét egy évfolyamtársnak, aki nem hozta, amibe kész volt a feladott házi, amit nyilván ő írt meg, és ezt a tanár észrevette. Aztán elkezdett valami totál bullshit guilt-trippinget nyomni az osztálytársamra, hogy "Ha mész külföldre, és a barátod megkér hogy "vigyél át neki egy csomagot" amibe nem tudod mi van, megteszed? Vagy valami ilyen hülyeség.


Szóval ilyen totál kettyós tanárok voltak.

2022. márc. 18. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
És? A te eredményeidről volt szó. Nem kell mesélni.
2022. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!