Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem. Nagyon...

Szent István Egyetem. Nagyon szar?

Figyelt kérdés
mennyire színvonalas? nyilván nem egy corvinus,de mégis?
2010. szept. 14. 18:14
 1/5 anonim válasza:

Én oda járok, decemberben fogok államvizsgázni.

Milyen szakra mész?

Én kimondottan szeretem ezt az egyetemet. Levelező képzésre jártam, de szerintem jó. Voltak nagyon durva tantárgyak és tanárok, pl. pénzügytan I-II, vállalati pénzügy.

Vannak nagyon jó előadó tanárok, akiktől még a lélegzetünk is elállt, mert a legunalmasabbnak tűnő témát is hihetetlenül érdekessé teszik.

2010. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem ide járok. Csak előző hozzászolónál olvastam,hogy nehéz tantárgyak pénzügytan I_II? Csak nem a Tárnok Icu tanított?
2010. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én turizmus-vendéglátást szeretnék tanulni,szintén levelezőn...kicsit túlérett vagyok,de talán még menni fog
2010. szept. 14. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz, csak mert nem corvinus, még nem kell lenézni...
2010. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első vagyok

A pénzügytant a Borszéki tanárnő tanította, kemény volt.

Én 31 vagyok, de van egy csoporttársam, aki 45 éves, és neki sem volt nehezebb, mint nekem, sőt talán kicsit könnyebb volt neki, mondjuk az Európai integrációs ismeretek, meg a Világgazdaságtan.

Én Kereskedelem és marketing szakra járok.

A BGF-re jártam régebben 2 éves Vendéglátó menedzser képzésre, sok értelme nem volt.

Szerintem a SzIE-n nem lehet olyan nagyon nehéz.

2010. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!