Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrben milyen az egyetem?

Győrben milyen az egyetem?

Figyelt kérdés
Széchenyi István Egyetem-et is megjelöltem, és gondoltam hogy előrébb hozom a listán, de pontosan nem tudom, hogy milyen is az egyetem. Gondolok itt az oktatókra, a kollégiumra, a városi életre. És a logisztikai mérnököt, illetve a mérnökinfót jelöltem meg. Aki esetleg elvégezte ezeket, tudna valami információt mondani, hogy egy egytől tizes skálán mennyire nehezek? Mennyire nehéz bekerülni az államitámogatott szakra?

2022. ápr. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem maga az egyetem, a kollégium marha jó. A városi élet is szuper, de ahogy mindenhol, itt is vannak rossz arcok. Az egyetemi gólyatáborba mindenképp menj el. Az oktatók mindenhol ugyanolyanok. Vannak itt is nagyon jók, de vannak nagyon gec.ik is. De ez mindenhol így van.
2022. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen logmérnökit végzem el, mérnöki szakok közül szerintem a könnyebbek közé tartozik, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy könnyű is lenne. A logisztikai tárgyak oktatói szerintem szinte egytől egyig mind nagyon jók, a nagyobb szívás a műszaki tárgyakkal lesz.


A koleszt én szerettem, bár én csak a legjobb koleszben laktam idáig, a többiben nem, de a többi is bőven élhető mások szerint. A Multikoli és a Hegedűs a campus része, egyetemtől 2-3 percre van, a Külső koli az viszont messzebb van, de jár busz rendszeresen.


A várost én megszerettem, vidékihez képest szerintem eléggé pörgős, persze Budapesthez nem hasonlítható. De nem véletlenül az ország egyetlen régiója ez, ahol a lakosság folyamatosan növekszik.


Szóval összességében én nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem, egyetem után is itt tervezek maradni még egy pár évig biztosan.

2022. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat! :)
2022. ápr. 19. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!