Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből tanuljak infó szóbelire?

Miből tanuljak infó szóbelire?

Figyelt kérdés
Olyan elveszettnek érzem magam. 2 éve érettsegiztem, idén írnék belőle egy javítót. A gyakorlati résztől nem is félek, de a szóbeli...Tudom hogy csak témaköröket adnak meg, de azokat hol tanuljam? És a világon mindent meg kéne tanulnom az adott témakörből? Konkrétan egy egész könyvet magoljak be? Szeretnék elkezdeni lehetséges témákat, de nem tudom honnan szerezzek anyagot.
2022. ápr. 21. 15:26
 1/1 anonim válasza:
Én pár éve érettségiztem emelt szinten kiválló (100%) eredménnyel informatikából. Volt akkor valamilyen szóbeli érettségire felkészítő könyv, amit azért igenis átnyálaztam hozzá (nem tanultam meg fejből az összes dolgot belőle, de mindenhez értettem annyira, hogy tudjak róla beszélni egy 5-10 percet). Hozzá kell tenni, hogy a könyv már akkor is elég elavult volt, úgyhogy még hozzáolvastam az internetn. Lehívtam az oktatási hivatlanak valamilyen oldaláról a témákat és a könyvből kifejezetten azokra koncentráltam. Van egy jó adag dokumentumom ebből, hogyha gondolod akkor írj rám és elküldöm neked, hátha tudsz belőle készülni.
2022. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!