Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanuljak a szóbelire? (Érettségi)

Tanuljak a szóbelire? (Érettségi)

Figyelt kérdés
Annyira bizonytalanul érzem magamat, azt mondják, hogy meg lesznek tartva a szóbelik, de ha utolsó pillanatban meg bejelentik, hogy nem akkor feleslegesen töltöttem időt a tételek kidolgozásával, az anyagok sincsenek normálisan leadva...Fogalmam sincs, hogy már hogyan tanuljak vagy mivel készüljek...
2021. márc. 7. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Tanulás sosem hátrány, ha szóbeli is lesz, akkor lehet online.
2021. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Tanuljál, mert azon vannak, hogy szivassanak minket.
2021. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes. Én tavaly érettségiztem, de az írásbelik előtt az egész osztály átolvasta a tételeket minden tantárgyból(szóbeli tételek az írásbeli érettségik témaköreinek egy nagy részét le is fedi, csak tudni kell használni az információkat). Nálunk hasznos is volt, mert a tavalyi történelem érettségin lévő 4 esszéből volt 4 szóbeli tételünk alapból, így szinte mindenkinek max pontos lett az a rész. Illetve magyarból az összehasonlító verselemzésnél lévő két költőből szintúgy voltak tételeink, emiatt egyszerűbb volt elemezni is az ismert életművekkel.
2021. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a szóbeli tételek kidolgozásával, megtanulásával együtt egyben az írásbeli részre is gyakorolsz nagyon sok tárgyból, mert rendszerezve nézed át a fontos témaköröket.

és inkább tanulj "feleslegesen" minthogy koppanj amiért kellett volna készülni.

2021. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,nem lehet tudni semmit sem,hogy az érettségik miként fognak lezajlani. Szóval inkább tanulj!
2021. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!