Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE PPK pszichológia vélemény...

ELTE PPK pszichológia vélemények? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Még nem idén jelentkeznék, csak azért már elkezdtem nézelődni egyetemek után. Jöhet bármi, csak a honlapot nézegettem eddig, és megtetszett. Főleg ha oda jársz/jártál lennék kíváncsi a véleményedre. De ha végül máshova mentél akkor is, miért, hova stb.

Előre is nagyon köszi :))



2022. ápr. 24. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én oda járok évek óta (már mesterképzésre), úgyhogy úgy gondolom, elég sok tapasztalatom van. Nem tudom, pontosan mi érdekel, de szívesen válaszolok konkrétabb kérdésekre, akár privátban is.

Röviden, tömören összefoglalva én szeretem, soha nem bántam meg, hogy ezt választottam, sem szak, sem egyetem szempontjából, de úgymond nem való mindenkinek. Hosszú (és gyakran drága) út, mire pszichológus, szakpszichológus lesz valaki, és aki ezt nem veszi figyelembe, az könnyen "elpazarolhat" néhány félévet ezen a szakon, aztán utána állhat neki mást keresni. De ha tényleg ezt akarja valaki csinálni, akkor megéri. :)

2022. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!