Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig nem késő fő iskolára...

Meddig nem késő fő iskolára menni?

Figyelt kérdés
19,5 vagyok most fogok érretségizni ha most ki hagynék néhány évet dolgozni/szórakozni/pihenni és mondjuk 22-23 évesen kezdeném az első évét egyetemen annak lenne valami hátránya? Mit gondoltok erről?
2022. ápr. 26. 21:12
 1/5 anonim válasza:
100%
1-2 ev halasztas nem baj.eld az eleted amig tudod.de 25 eves kor elott szerintem jobb elkezdeni.akkor meg fogekinyabb az ember agya nem farad el annyira
2022. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Egyetemre felnőttek járnak. Értsd, 18 év felett bármely korosztály. Volt több csoportársam, aki 25 éves volt, mikor elkezdte az egyetemet, s be is fejezte időben. Én is 24 évesen kezdtem, jobb is szerintem kicsit később kezdeni, mert 18 évesen még nem olyan érett az ember.
2022. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen mimdegy hány évesen mész, észre se lehet venni a korkülönbségeket ott.

Idén vagyok 22 és most kezdem másodjára.

2022. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Azért belegondolsz, hogy mennyivel előbb tart az az életében aki mondjuk 18 évesen elmegy egyetemre, 21 évesen lediplomázol és elkezded az SZJA mentes fizetésed félrerakni PEMÁP-ba. 30 éves korodra sokkal előrébb fogsz járni mint az aki ebből az időszakból 3 évig az érettségivel elérhető béreket kereste.


Minél hamarabb minél magasabb végzettséggel kell kikerülni az oktatási rendszerből én azt mondom. Soha senkit nem láttam, még azért panaszkodni mert 23. születésnapját MSC Gépészmérnökként ünnepelte de azért igen mert 25 évesen újrakell érettségiznie mert változott a rendszer/ponthatárok.

2022. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Bár ilyen egyszerű lenne ez. Hogy mindenki tudná 18 évesen, hogy mi akar lenni, s az iskola is a tehetséggondozásra menne rá, nem az értelmetlen matek felzárkóztatásra.
2022. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!