Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, nálatok milyen...

Egyetemisták, nálatok milyen a tanulmányi osztály?

Figyelt kérdés
Én eddig 3 különböző egyetemen tanultam, és mindenhol nagy ívben tesznek a hallgatókra, soha semmit nem tudnak, amikor bemegyek érdeklődni, nem képesek időben kiadni semmilyen papírt, mindent elfelejtenek, rosszabb esetben még bunkók is. Nálatok is ilyenek, vagy csak én fogok ki mindig ilyet?
2010. szept. 16. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyenek sajnos:S
2010. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy sima hivatal, bemész az okmányirodába ottis ez a hangulat, savanyú emberek akik kemény 4 órát dolgoznak naponta felét kávézással töltik
2010. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
PPKE JÁK - az én előadóm készséges, és kedves, a többi egy idióta. Lehet, hogy emberfüggő is...
2010. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZTE-JGYPK tragikusak
2010. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az egyetemek nagyrészén katasztrófa a TO. Nálunk is van egy nagyon bunkó lány, akit már ha meglátok, inkább nem intézek ügyet. Diákigazolványt az első vizsgaidőszak eleje körül kaptam úgy, hogy kéthetente jártam be, hogy megjött-e már, mert kaptam Neptun értesítőt róla, de az említett lányka jóformán kijelentette, hogy buta vagyok és nem kaphattam Neptun üzenetet, aztán decemberben már úgy mentem be, hogy najó most ideadjátok a diákomat, vagy kiiratkozom és rögtön odaadta, pedig akkoriban semmiféle Neptun üzenetem nem jött erről és a Diákigazolvány igénylés fülnél sem változott az állapotom, szóval :DDDDDD Igen, itt sem túl jó a TO helyzet!
2019. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem az egyetemek nagyrészén katasztrófa a TO."


Csatlakozom.

2019. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!