Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Magyarországon végzett...

Milyen Magyarországon végzett egyetemet fogadnak el Spanyolországban munka keresésnél?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Tök mindegy, mert nem az ország fog fizetést adni és alkalmazni
2022. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomáról van szó? Ha pl. orvosi vagy IT, akkor szinte biztosan nem lesz gond ha jogot tanultál, az problémás lehet a rendszerek különbözősége miatt.
2022. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, felületesem olvastam a kérdést, pont azt kérdezed, mit fogadnak el, és mit nem. Mi érdekel egyáltalán? Alapvetően EU-n belül el szokták fogadni az egyetemi végzettségeket, ha nincs más akadályozó tényező - mint pl. a jogi struktúra különbözősége, ha ügyvéd akarsz lenni.

(2-es voltam)

2022. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Még nem tartok ott, hogy választani kéne egyetemet, ezért gondoltam először utána kérdezek, hogy mit fogadnak el kint, nyilván biztos nyelvtudással, mert nekem hosszú távra célom egyetem után Spanyolország. Alsósokat tanítanék, leginkább 3.-4.-eseket, tehát a tanári pálya tetszik, valamint az államigazgatásit néztem.

2022. máj. 7. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az informatika az amivel egy jó angol tudással barhova mehetsz a világban. Minél inkább a verseny szférában akarsz dolgozni annál konnyeb a helyzet. Allami területek nehezek ilyen szempontból
2022. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én valami olyanról is hallottam, hogy mindenkinek, aki Spanyolországban állami helyen dolgozik, le kell tennie valami rohadt nehéz vizsgát, de ha valaki jobban tudja, javítson ki.
2022. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha megteheted és ennyire biztos vagy abban, hogy kint akarsz dolgozni, akkor szerintem már jobb lenne kint egyetemre menned. Nézz utána a követelményeknek, magas szintű spanyoltudás biztos kell.
2022. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Paczalos István ***** válasza:
Az okleveledhez a TO-n kérd meg az EU passt, és elvileg úgy kell elfogadniuk, mint uniós oklevelet, ez az egy előnye van a Bolongai képzési rendszernek, ha már a tudást ledegradálja.
2022. máj. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

2.

Már hogy boldogulna egy jogi diplomával?xd

Elárulok neked egy nagy titkot , a spanyoloknál teljesen más a jogrendszer . Ez a diploma nem a legmobilisabb .

Egyébként nézd meg mennyire kötött itthon ez a pálya , nyilván ott is állampolgárokat keresnek elsősorban .

2022. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Olvasd el kérlek még egyszer, amit írtam: "ha jogot tanultál, az problémás lehet a rendszerek különbözősége miatt".

Mielőtt kioktatsz valakit, elegáns lenne az értő olvasás készségét elsajátítani.

2022. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!