Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Tarkaréti kollégiumáb...

Corvinus Tarkaréti kollégiumában mennyi volt a ponthatár tavaly?

Figyelt kérdés
Első évesként megyek Corvinusra idén ősztől, és kíváncsi volnék, hogy 2021-ben (vagy korábban) mi volt a ponthatár a tarkaréti koliba felvételhez?

2022. máj. 9. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel, remélem felvesznek
2022. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A ponthatárt nem tudom, hogy mennyi volt, nekem tavaly 26 pontom lett, de elvileg mindenkit felvettek tavaly (gondolom kevesen jelentkeztek).
2022. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 és ugye akkor téged is felvettek 26 ponttal?
2022. máj. 30. 22:43
 4/5 anonim válasza:
Igen, fel:)
2022. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen ez annyira megnyugtató :D én is oda szeretnék menni, az érettségi eredményeim alapján jó esélyem van hogy Corvinusos leszek szeptembertől és pont azon gondolkoztam, hogy hogy fogok megélni Pesten ha nem kapok kolit és rájöttem, hogy sehogy:D
2022. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!