Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet bajom abból, hogy szó...

Lehet bajom abból, hogy szó szerint én írtam meg az osztálynak az érettségit?

Figyelt kérdés
Mindenki rólam másolta a dolgokat. Nem figyelt a tanár aztán már egyből kérdezgettek hogy mit hova írjanak, mit karigázzanak. És szerintem ez feltűnő lesz, hogy kb az egész osztálynak 4-5 lesz az érettségije.
2022. máj. 11. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy ilyen a valóságban megtörtént.
2022. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogyne történt volna? Rengeteg felügyelőt hidegen hagyta az egész.
2022. máj. 11. 17:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy ez megtörtént
2022. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy 4-5 lesz? Ahogy elnézem, bukni fog az osztály. :D
2022. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát fentvannak a megoldások a neten. Ahhoz viszonyítottam a dolgokat.
2022. máj. 11. 18:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy lehet érettségin egymásnak segíteni, ha én is előre gondolkodom, akár puskázást is simán megoldja az ember, de azért ilyen sztorikkal ne etessük már a népet, könyörgöm
2022. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem kamu, nálunk is valaki az angolban segített. Felírt a piszkozati lapra mindent és kiment mosdóba,hátra adta a lapot. De tavalyiak is ugyanígy voltak, egyik teremben mindenki 4-5 lett, a másikban meg 2 vagy bukta.
2022. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Simán lehet segíteni egymásnak. Főleg ha komolytalan tanárt fog ki az ember.
2022. máj. 12. 10:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Milyen tárgy volt?

Tuti nem lesznek egyforma eredmények: magyar, történelem, nyelvi érettségin van esszé / levélírós feladat, azokat biztos nem tudták szó szerint lemásolni rólad

Ezenkívül a matek is elég terjedelmes, hogy minden egyes megoldást lenézzen rólad az egész csoport, max a mögötted ülő lát annyit, amit hagysz…


Én is segítettem anno, nekem is segítettek, mindent meg lehet oldani: számológépre, szótárfüzetbe is lehet írni egy csomó dolgot ceruzával halványan amit nem vesznek észre.

2022. máj. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, papíron lehet irkálni és segíteni, sehol nem írtam, hogy nem, de olyan mint a.fenti szituáció elképzelhetetlen, hogy 20 fős csapatmunkában nekiállnak megbeszélni.
2022. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!