Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi, és ballagás után...

Érettségi, és ballagás után az osztálynaplókkal és az érettségi vizsgabizonyítványokkal mi lesz? Elkérhetem emlékbe? :)

Figyelt kérdés

Gondolom mivel már nem aktuális, nem a tanáriban lesz a polcon... kidobják, vagy bekerül egy raktárba, elküldik valahová, stb.?


Beugrott, hogy milyen jó emlék lenne... el lehet kérni valakitől? :)


2021. okt. 8. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk az osztályfőnök eltette emlékbe, otthon egy polcra gyűjti az ilyesmiket, mert számára ez egy szép emlék.


Kétlem, hogy kiadnák neked, mint diáknak, de próbálkozni próbálkozhatsz.

2021. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaphatod meg, betekintést is csak kérvénnyel, dokumentálva és csak a sajátodról kérhetsz. Hivatalos iratnak számítanak, meg kell őket őrizniük jó sok évre!
2021. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A naplót biztos nem kaphatod meg, mert sok személyes információ van benne a többiekről. A saját érettségi bizonyítványodat pedig megkapod, ha ugyanarról beszélünk.
2021. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"meg kell őket őrizniük jó sok évre" - Erre én is gondoltam, de vajon meddig? Nincs itt egy tanár aki tudja? :)


Elírtam, nem az érettségi bizonyítványomra gondoltam (az nálam van), hanem az írásbeli "dolgozatra" (nem tudom mi a pontos neve).

2021. okt. 8. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évre emlékszek, hogy addig kell eltenni. 5-re min. elteszik az tuti!
2021. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A törzslapot örökre, nem selejtezhető. A naplót nem tudom. Most már elektronikus, de tanév végén kinyomtatják és elrakják papír alapon is.
2021. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os, köszönöm.

A "törzslap" az az érettségi dolgozat hivatalos neve?

2021. okt. 9. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A diákok adatait és jegyeit tároló dokumentum. Ha elveszted a bizidet, akkor törzslapkivinatot kapsz.
2021. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Mi a helyzet az írásbeli érettségin kitöltött "dolgozattal"? Van esély arra, hogy megvan az intézményben?
2021. okt. 9. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, de nem adják ki. Azokat lehet, hogy selejtezik x év után.
2021. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!