Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán...

Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki karának 3 épülete is van. (Bécsi út, Szőlő u., és Tavaszmező u.) Mely épületben zajlik az oktatás nagyobb része? Azaz hová kell legtöbbször bejárni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem olyan hatalmas távolság, de mégis érdekelne.


És melyik épületnek mi a funkciója a kar életében?



2022. máj. 20. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát legtöbbször bejárni ahova szólnak a tárgyaid.Első félévben to-ról veszik fel neked.Abba nem sok beleszólásod lesz.Most több összevonás volt,mert kevesebb a hallgató.Szval amit külön Óbudán és Józsefvároson is tanítottak,az most egyiken és másikon lesz.Pl villanytan.Egyik legnehezebb alaptárgy.Régen Óbudán és Józsefvárosban is volt elmélet.Most villany 1-et Józsefvárosban,Villany 2-t Óbudán viszik.Gyakorlat mindkéthelyen van.Szőlő utca általába a laborokhoz van.A két telephelyen jobban nyomatják az erősáramot,a másikon a gyengét.Válasz aszerint melyik jön be jobban
2022. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jún. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!