Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Joga van egy tanárnak megbukta...

Joga van egy tanárnak megbuktatni egy amúgy szín 5-ös diákot azért, mert az nem változtat meg valamit a kinézetében, amit a tanár nem szeret?

Figyelt kérdés

Tehát a tudása kitűnő, de a kinézetében nem tetszik valami a tanárnak.


Joga van megbuktatni?



2022. máj. 27. 19:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Ha szaktárgyról van szó természetesen nem. (A szaktárgyat csak azért írtam, mert más, ha mondjuk a magatartást értékelik, és nem az iskola szabályai szerint jelensz meg, de akkor sem az ő egyéni "ízlése" számítana). Szóval nem, természetesen nincs joga, és nem is tud. Az év végi osztályzatod a jegyeid alapján kell kapnod, a jegyeidet pedig vezetnie kéne valamelyest, hogy mit mire adott, ezért szerintem kizárt is, hogy megbuktasson.
2022. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvánvalóan nem... és a fű is zöld
2022. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan tanár aki ezért megbuktatna.
2022. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, és ezt te is tudod.
2022. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nincs joga megbuktatni az eredményeid alapján, mást pedig nem vehet számításba
2022. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Van joga eltérni valamelyest az átlagtól, de az nyilvánvaló, hogy nem az ember kinézete miatt lesz, sokkal inkább azért, mert olyan gyengeelméjű, mint te, aki ilyen kérdést feltesz, úgyhogy még tanácsolnám is neki, hogy buktasson meg.
2022. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6.

Köszönöm, egyem a szíved, de kedves vagy. <3

2022. máj. 28. 04:38
 8/12 A kérdező kommentje:

#6.

Amúgy sehol nem írtam, hogy rólam lenne szó. Akkor ki is a gyengeelméjű?


Másrészt ez a megállapítás az eredményeimen, okleveleimen, elismeréseimen nem látszik.

2022. máj. 28. 04:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nincs joga, csak a tudást kell néznie

az meg h h kivel barátkozik h néz ki az mindnekinek magánjoga.

Nyilván nem csupaszon megy be a suliba h joggal hazakuldjek v félneztelenul drogosan vagy ittasan.

Most ha extrémebb kinézete haja van semmi köze hozzá

2022. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem tudom, miért kell kiemelni hogy szín ötös. Mi volt az elképzelés, hogy mondjuk 4,3-as átlag alatt meg lehet buktatni a kinézete miatt, fölötte meg nem?
2022. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!