Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE öt hetes képzése milyen?

NKE öt hetes képzése milyen?

Figyelt kérdés

Neten nem igazán találtam róla információkat, csak annyit, hogy egy héten több edzés lesz stb...Én személy szerint az NKE-n katasztrófavédelmi szakokra jelentkeztem és nem tudom mennyire lesz ugyan olyan a képzés mint másik szakokon.

Nagyon sok időt elvesz? Ez alatt az öt hét alatt mennyire lesz betáblázva a napirendunk? Ugy ertem hogy egesz napos fizikai kepzesek lesznek, vagy szabadidonk viszonylag lesz e utana?



2022. jún. 7. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük már megkérdezted?
2022. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapsz választ, írj az RTK HÖK-nek, vagy lépj be FB-n valamelyik "RTK 202x/202x" csoportba, pl a tavalyiba (2021/22 felvettek).
2022. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!