Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Kandó Kálmán egyetem...

Óbudai Kandó Kálmán egyetem villamosmérnöki képzése levelezőn: a félévenkénti díj mellett milyen és mennyi költséggel számoljak? Az állami finanszírozásnak mik a feltételei?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Államira automatikusan bekerülsz (1 év után, ha költségtérítésesre vettek fel), ha a jegyeid átlag felett vannak. Milyen egyéb költségekre gondolsz? Tőlem senki nem kért pénzt egyetem alatt.

2021. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak szeretném kiszámolni a legrosszabb eshetőséget. Most nekem a könyvek, jegyzetek jutnak eszembe például. Mekkora átlag felett kell hogy legyek? Azt nem a felvételi pontjaimból számolják?
2021. máj. 31. 06:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a Kandó juttatási és térítési szabályzatát, a Neptun oldalán az ösztöndíj feltételeiről.
2021. máj. 31. 07:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, lesz neked esélyed az egyetemen ;)


Egyébként könyveket, jegyzeteket lehet venni, de én könyvtárból kölcsönöztem ki, egyedül a szakirányos könyveimet vettem meg, de nem kell csillagászati árakban gondolkodni, kb. 5000/könyv, amiből én személy szerint vettem 5 db-ot.

2021. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Könyvtár! Milyen igaz, nem is gondoltam rá! Ez így vállalhatónak tűnik. Köszi a választ!:)
2021. jún. 1. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott: nem tudom te milyen szakirányra mennél, illetve gondolkodtál-e rajta, de én a Bécsi úti épületet ajánlom, VER specializációval, ott még két olyan szakmabeli tanít akiktöl lehet is tanulni, a többiröl azt hallottam, hogy tinglitangli( azok mondták akik ott végeztek)
2021. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ezt jó hallani, energetikára mennék.
2021. jún. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!