Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK-sok! Kit ajánlanátok...

ELTE BTK-sok! Kit ajánlanátok a kommunikáció-retorikát kurzust oktatók közül? Lehetőségek: Teslár Ákos, Dr. Adamik Tamásné, Dr. Balázs Géza.

Figyelt kérdés
Továbbá az is érdekelne, hogy az egyes oktatók mennyire szigorúak, mik a követelmények, milyen a vizsga, mennyire veszik rossz néven, ha valaki nem tud bejárni.
2010. szept. 19. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A Balázs Gézáról jót hallottam, állítólag majdnem mindenkinek 5öt adott. Én Adamiknénál voltam, szerintem ő is nagyon rendes, korrekt volt. Szerettem őt, és az óráit is, már amennyire a retorikát szeretni lehet :)
2010. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Balázs Ggézáról rengeteg rosszat hallottam, érdemes a markmyprofessor.com oldalon tájékozódni róla, idézem:


Önimádó, néha megdöbbentően lekezelő, és képtelen arra, ne magát tolja előtérbe.


Arrogáns, beképzelt, kiszámíthatatlan tanár, aki az egész félév során egy szót sem tanított. A szemináriumi dolgozatokat el sem olvasta, de legalább jó jegyeket osztott. Sajnálom, hogy elpazaroltam erre a tantárgyra fél évet.


Nevetséges. Öntelt. Jó előadó?! Egy óra alatt kb. 5 különböző embertípust sért meg a "vicceivel".. szánalmas. Egyáltalán nem figyel a vizsgák javításánál. Saját elmondása szerint semmilyen internetes kritikát nem olvas magáról. Pedig jót tenne...


BG imádja magát. feltalálta a spanyol viaszt, mégis egy meg nem értett zseni, aki szembe megy a tudománnyal, mivel a nyelvészek hülyék. a tárgynak köze nincs a nevéhez, 1,5 óráig hallgathatod az élettörténetét, anekdotáit az utazásairól, sikereiről, és enyhén áltudományos feltevéseiről.


Szakmailag nagyon gyenge. Exhibicionista, csak azért tanít, hogy mutogathassa magát. Nulla segítőkészség. Nem tudom, hogy kerülhetett professzori rangba, nagyon kilóg tudásban a professzorok közül.

2023. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!