Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik sulit ajánlanátok?...

Melyik sulit ajánlanátok? (Szeged)

Figyelt kérdés

Most 6évfolyamos gimnáziumba járok, az első évem elég huzos volt, ezért 7. év végi jegyeim nem lettek a legjobbak...

(Általános iskolában végig tiszta 5-ös voltam)

Most el szeretnék innen menni Szegedre, egy olyan suliba/ tagozatra ahol a biológián/földrajzon/környezetvédelmen van a hangsuly..

Annyi problémám van még hogy inkább magolós vagyok, ezért inkább csak ezekben a tantárgyakban vagyok jó.

Gondolkodtam a Radnótiban és Tömörkényben.


Melyik suliról mi a véleményetek?

Milyen sulikat ajánlanátok még?


Köszi előre is :)


2011. okt. 28. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Két osztálytársam is a Tömörkénybe szeretne felvételizni biosz-kémiára. nem rossz, több ismerősömtől is hallottam felőle jókat.

Ha tényleg szereted ezeket a tantárgyakat, merem ajánlani a Tömörkényt. BÁR a Randótiból sokkal könnyebben be tudsz jutni egyetemre, főiskolára. A Tömörkény lazább.

Ha nagyon ráhangolódsz a tanulásra (4 éven át), akkor a Radnóti jobban megéri.

2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Tömörkényben csak speciális környezetvédelmi osztály van. :)
2011. okt. 29. 13:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Biokémia a Radnótiban van :)
2011. okt. 29. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a Tömörkény tudtommal inkább humán beállítottságú, legalábbis én ezért kerültem mérföldekkel... a Radnótiról ugye tudod, hogy iszonyat kemény, a felvételitől kezdve, az órákon át? Amúgy ez már reál, szóval a természettudományokat nyomatják, vagy ajánlom a riválisát a Ságvárit, esetleg a Deákot, de arról nem sokat tudok. Ez a négy gimi kemény, a Radnóti, meg a Ságvári pedig elsőosztályú.
2011. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Tömörkényes vagyok, szerintem jó suli. A tanárok korrektek, tanulni kell, de azért nem szakadsz bele, tehát lehet bírni :)

Radnótiról én is azt hallottam, hogy erős, de igazából mást nem nagyon.

2011. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

És az Eötvösről tudsz valamit.? :D

2011. nov. 11. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt hallottam, hogy az Eötvös eléggé lógós suli, de közeli ismerősöm nincs az Eötvösről, szóval tényleg csak hallomás. Az biztos, hogy a Radnóti a legerősebb, utána a Tömörkény és a végén az Eötvös - mármint a te érdeklődési köröd alapján :)
2011. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!