Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez 9.-ben mennyire...

Szerintetek ez 9.-ben mennyire számít rossz bizonyítványnak?

Figyelt kérdés

Irodalom:4

Nyelvtan:4

Törtenelem:4

Angol:5

Német:3

Matematika:3

Kémia:3

Biológia:4

Fizika:3

Földrajz:2

Kézségtárgyak mind 5-ös


Elég erős gimnáziumba járok.



2022. jún. 8. 12:46
 1/5 anonim válasza:
75%

Hát szerintem lehetne jobb is de ez nyilván nagyon emberfüggő. Ha te elégedett vagy vele akkor tökéletes. (én is elit erős gimibe járok/jártam és most a végzős évemben pl kitűnő lettem de ennek az az oka hogy szeretek tanulni, és idén már alig voltak tölteléktantárgyaink szóval szinte csak olyat tanultam amit szeretek vagy kell érettségire.)

Mindenesetre a lényeg hogy magadnak kell eldönteni. És ebből a 9 tárgyból amiből nem lettél ötös, még fel lehetne vinni 5ösre/jobbra azt a 2-3at amit szeretsz is :)


19/L

2022. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem rossz, bár nekem az lenne😂Én nagyon maximalista vagyok magammal szemben és csak ötös és négyes számomra a jó. Én is erős gimibe jártam és egyébként tudtam tartani a lépést! De nyilván te tudod mennyire fókuszáltál idén a tanulásra stb. Azért a föci kettest jövőre javítsd ki a földrajz nem egy őrült nehéz tárgy
2022. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, mennyire számít jónak. Te tudod, hogy mennyire tettél bele sokat, és soha sehol nem fogják ezt nézni, szóval teljesen súlytalan a dolog.
2022. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Juj. Földrajzból hogy a bánatban lehetsz 2-es?
2022. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Sok a vaktérképes doga
2022. okt. 30. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!