Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van egy CV-s tárgyam,...

Ha van egy CV-s tárgyam, aminek vizsgáját pár héttel később teljesítem mint az arra épülő tárgyat, akkor az utóbbi tárgyra csak akkor lesz beírva az eredmény, ha 1-2 hét múlva megcsinálom a CV-s tárgyat, amire épül?

Figyelt kérdés

Kicsit egyszerűbben, lehet a kérdés kicsit "össze-vissza" benyomást kelt:


Tavaly nem sikerült a Kémia 1. tárgyam, viszont aláírásom lett belőle, szóval idén felvettem CV-ben.


Így fel tudtam venni idén a Kémia 2. tárgyat, amiből holnap megyek vizsgázni és szinte biztos, hogy meglesz, már 2 hete csak erre készülök.


Amennyiben lesz eredményem Kémia 2.-ből, de a Kémia 1.-et csak jövőhéten csinálom meg, akkor addig nem fog megjelenni a neptunban az eredmény?


Tehát magyarán nem gond-e az, hogy egy CV-s tárgyat kicsit később csinálok meg a rá épülőt.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2022. jún. 8. 15:31
 1/3 A kérdező kommentje:

***Kicsit később csinálom meg mint a rá épülőt.


Elnézést.

2022. jún. 8. 15:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig nem írják be a ráépülő eredményét.
2022. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Nálunk előfeltétel nélkül nem vizsgázhattál. HA meg mégis kisírtad és aztán nem teljesítetted az előfeltételt, akkor törölték a sikeres vizsgajegyedet is
2022. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!