Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki nem teljesíti az Arany János Tehetséggondozó Program egyik kimeneti feltételét?

Figyelt kérdés
A kollégiumi szobatársamról van szó, én nem vagyok benne, nem tudom, hogy működik, de kíváncsi lettem. Neki állt elő az a kellemetlen helyzet, hogy végzős, és úgy néz ki, nem tudja teljesíteni az egyik kimeneti feltételt. A jogosítványról van szó egyébként, ami nagyrészt a program állt neki, még egyáltalán nincs a srácnak vizsgaidőpontja, és nem úgy néz ki, hogy lesz neki két héten belül. Az ofő meg azt írta neki e-mailbe, hogy két héten belül kéne a vizsga, mert amúgy valószínű vissza kéne fizetni az összeget. Ilyenkor most amúgy mi van? Vagy ez hogy működik? Valaki tud róla valami hivatalos infót?
2022. jún. 8. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!