Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 421 ponttal be...

Szerintetek 421 ponttal be lehet kerülni ebben az évben valamelyik orvosira? Főleg Debrecen/Pécs lenne a cél.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fenn vannak az előző évek ponthatárai. Megnéztem, de sok ismerősöm nem jelentkezett orvosira, így nem tudom, hogy kinek hogyan ment ebben az évben és hogy merre csúszhatnak a pontok.

2022. jún. 22. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A viszonylag könnyű érettségik és a szóbelik megtartása természetesen a ponthatárok emelkedését fogja maga után vonni, de nem gondolom, hogy drasztikus mértékben változnának a tavalyiakhoz képest (max. 5-6 pont). Tehát igen, szerintem van esélyed bekerülni, de biztosat csak július 21. után tudunk majd. Szurkolok! :)
2022. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen tavaly 404 volt szobelik nélkül, ha nem lesz drasztikus emelkedés szerintem bent vagy.


De majd csak júliusban tudunk pontosat mondani

2022. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!