Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre (főleg orvosira)...

Egyetemre (főleg orvosira) jelentkezők, ti is tűkön ültök már a ponthirdetés miatt?

Figyelt kérdés
Eddig elég nyugodt voltam, hogy elég lesz a pontom, de most nézegettem az érettségis csopikban, hogy milyen sok embernek van 430+ pontja és most teljesen elbizonytalanodtam, hogy tényleg visszamennek a pontok a 2019-es pontokra...esküszöm, hogy rosszabb lesz ez a 3 hét várakozás, mint amikor az érettségi eredményre vártam:D

2022. jún. 30. 12:45
 1/10 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy látszólag sok embernek lett 430+ pontja, de akiknek gyengébb ennél, az szerintem nagyobb számban vannak, illetve ők nem fogják kiírni, hogy mennyi lett a pontjuk, nehogy azt mondják róla, hogy fhú de rossz pont, s ne tűnjön ki negatívan a tömegből. Gyanús, hogy visszamennek a 2019-es ponthatárok, de szerintem nem lesz magasabb annál, hiszen 1 évet voltunk online-ban, ami miatt sokan kiestek a ritmusból, meg persze nem lehetett úgy rendesen tanítani sem az anyagot. Természetesen nem vagyok hozzáértő, én is csak találgatok, de nekem ez tűnik reálisnak.

Amúgy teljesen átérzem, hogy izgulsz, én is hasonló cipőben járok, mivel nekem a Semmelweis, mint elsődleges cél nem jött össze, de Szeged még reális lehet. A legmagasabb 428 volt ott, nekem meg 430 pontom lett, így reménykedek, hogy a gondolatmenetem helyes, és nem fog az eddiginél magasabb ponthatár születni. Annyi biztatást tudok csak adni, hogy ne aggódj ezen, próbálj meg lazítani, hiszen már úgysem tudunk mit tenni, hisz ha nem vesznek fel, akkor jövőre még egyszer nekifut az ember, de ha felvesznek, akkor ez az utolsó relatíve szabad nyarat, amit inkább jobb kihasználni, mint az izgulást miatt végig idegeskedni rajta.

2022. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kell sokat várni, ne izguljatok, ha nem elsőre, másodszorra felvesznek mindenkit, aki igazán be akar kerülni. Nagyon sok sikert nektek, találkozunk szeptemberben srácok!:)
2022. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem, mert duplázással nevetségesen egyszerű sok pontot szerezni.
2022. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Elárulod hogy kémia és biosz emelettel hogyan lehet nevetségesen egyszerűen sok pontot összeszedni? Esküszöm érdekel , főleg most amikor az összes tanár tisztelet a kivételnek szarik az egészre, és arra törekszik hogy minél jobban leszopasson, így ha nem találsz egy jó magántanárt akkor esélyed sincs. Tényleg érdekel a tapasztalod így kérlek oszd meg velünk neked hány százalékos lett a biosz és kémia emelted, illetve hogyan csináltad:)

Kedves Kérdező neked hány pontod van? Én is nehezen bírom már a várakozást:(

2022. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak 422 és csak Debrecen ÁOK/FOK-ot jelöltem meg. Tavaly 1 ponttal csúsztam le az orvosiról, szóval most nagyon stresszelek, nehogy megint ez legyen:(
2022. júl. 8. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azzal bőven sikerül:) nekem kevesebb lett és még én is reménykedek
2022. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
#4 Igen, minden tanár arra törekszik hogy leszopasson, nem is veled van a probléma. Szerintem inkább válts szakot, mert ez nem neked való
2022. júl. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem ilyen tanáraim voltak:) ezért kénytelen voltam a faktot leadni mert egy nagy 0 volt. És nem fogok szakot váltani, ne aggódj miattam:)
2022. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 nekem 452 pontom van, de lemondtam a Soteről, nem hallottam róla jókat, pár ismerősünk ott tanul/tanít. Szóval nekem is Szeged az első hely jelenleg. Elég pontod lesz, akárcsak a kérdezőnek 🥰
2022. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sok Sikert Mindenkinek!! :)
2022. júl. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!