Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet megváltoztatni a...

Hogy lehet megváltoztatni a sorrendet a ponthírdetés után?

Figyelt kérdés
Nem vettek fel az első helyre ahova menni akartam. Több mentő lehetőségem is volt, de elrontottam a sorrendváltoztatást, és véletlen az utolsó helyen maradt az, amelyik tényleg érdekelne. Az a baj hogy felvettek egy olyan helyre ami előtte van, de oda nem akarok menni. Van arra lehetőség , hogy mégis az utolsó helyre menjek?

2019. júl. 27. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2019. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen lehetőséged már ebben az évben.
2019. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nincs lehetőség ilyenkor sorrend módosításra már marad a pótfelvételi vagy hogy kihagysz egy évet és újra jelentkezel.

Hozzáteszem nagyon sok ilyen kérdés volt már es nagyon nehezen értitek meg hogy itt már nem lehet összevissza cserélgetni nem véletlen vannak határidők és szabályok. Akkor mindenki ezt játszana.

2019. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Jövőre felvételizel újra.
2019. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem pótfelvételizhet, mivel felvették egy szakra.
2019. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy már.

Jövőre tudsz újra felvételizni (pótfelvételiben azért nem, mert felvettek már).

2019. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Felvetelt nyertel, potfelvetelin sem jelentkezhetsz csak jovore.

De a kerdesben azert furcsqllom, hogy Corvinus meg orvosi van beirva. Azert a ketto elegge elter es masok az erettsegi kovetelmenyek is, nem? :D

2019. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Csak tudnám hogy felsőoktatásba jelentkező fiatal felnőtteknek miért nehéz megérteni azt ami le van írva, végülis ha nem tüntették fel mindenhol ezerszer, akkor egyszer sem. Én meg tudtam szerezni a szükséges információkat, pedig legidősebb gyerek vagyok, ugyanúgy uj nekem az egész mint a szüleimnek, mégis vettük a fáradságot és utánanéztünk mindennek. Fel kell menni a felvi.hu-ra és miden szükséges információ megtalálható rajta összegyűjtve, többek között hogy a sorrendnél ahova elsőnek felvettek, oda nyertél felvételt.

Ha az a szak amire menni szeretnél meg amire felvettek valamennyire egyezik (esetleg ugyanaz csak másik intézmény) lehet érdemesebb lenne megfontolni a beiratkozást ugyanúgy, aztán első év után átjelentkezni és tárgyakat elismertetni. Így nem esik ki egy év, és nem kell szenvedni egy év múlva a felvételivel hogy vajon felvettek-e, hanem rendszeren belül maradsz végig.

2019. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!