Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben az ELTE...

Ebben az esetben az ELTE fizika vagy a BME járműmérnöki a célszerűbb?

Figyelt kérdés

Fizika mellet a járművek érdekelnek azoknak a fejlesztése és tervezése és nem tudom, hogy hova lenne célszerű felvételizni. Elegendő pontom van az ELTE fizika szakára és a BME Járműmérnöki szakra is, de nem tudom melyik a jobb abból a szempontból, hogy a fejlesztés, tervezés érdekel.


+ szeretnék olyan diplomát, amivel a jövőben rugalmas leszek, ha nagyban változna a piac. Azt tudom hogy fizikusként nagyon széles spektrumban el lehet helyezkedni.



2022. júl. 1. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

#9: Méghogy könnyű az alapképzés fizikából? Meg három könyv az egész? Láttál már te egyáltalán tantervet? Nézd meg ezt:


[link]

2022. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A fizika irányt kétfelé érdemes venni. Van a klasszikus fizikusképzés és van a fizikatanári képzés. Utóbbi lényegesen könnyebb, nem kell a részletekbe menni (persze van mellette egy rakás pedagógiai sz@rság).
2022. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
bme
2022. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!