Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing vsgy gazdaságinformatika? Help!! Melyik miért?

Figyelt kérdés

Debreceni egyetem mindkettő. Nagyon vacillálok. Ha valaki tud július hétig valami hasznosat mondani, ne tartsa magában!

Egyszerűen nem tudok dönteni.



2022. júl. 3. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Kereskedelem és marketing
Gazdaságinformatika
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a gazdinfót semmiképp nem javaslom! Ismerőseim egyike sem tudott vele elhelyezkedni, mert infóhoz nagyon kevés, a gazdasághoz meg szintén. Ez amolyan nesze semmi, fogd meg jól! Persze csak ha egy papír kell, akkor csináld nyugodtan....
2022. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Gazdinfós vagyok, el tudtam helyezkedni. Aki végig bukdácsolta és fogalma nincs mire való, az persze, hogy nem kell sehova! Sajnos sokan így vannak vele, hogy azt hiszik töltelék szak, aztán mikor 1 félévben volt 5 féle programnyelv, akkor ment a pislogás..



Viszont utólag én inkább mérnök infóra mennék, hiányoztak a középsuli után az igazi bütykölős órák és a kémia, ill. most kereshetnék többet néhány mini tanfolyammal!

2022. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Jó, hát bölcsész diplomával is sikerült már elhelyezkedni egyeseknek!


Kérdező!


Szerintem azt válaszd, ami téged jobban érdekel !

2022. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom melyik érdekel jobban :((
2022. júl. 3. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
4: Wazz, akkor dobj fel egy érmét, ha már a józan érvek nem működnek!
2022. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
4: Én a helyedben akkor egyiket sem választanám, hanem elmennék dolgozni és megvárnám, amíg kialakul bennem, hogy valójában mit akarok...!
2022. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
0%
Akkor kezd el mindkettőt.
2022. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Xd miért szidja mindenki a gazdinfót? Istenem 2022 és meg mindig nem tudják az emberek hogy az IT-ban nem a papír számít. A cégek is leszarjak hol,milyen szakon végeztél. A tudás nagy részét pedig magadtól illetve a munkahelyeden kell megtanulnod. A kérdésre visszatérve, azt válaszd amelyik jobban érdekel, bár szerintem

Gazdinfoval

Jobb lehetőségeid vannak.

2022. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!