Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing alapszak és gazdaságinformatikus mesterszak jó párosítás?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz elérni vele?
2021. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább arra jó, hogy megmutasd, hogy semmi nem érdekel igazán.
2021. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, nem értek veled egyet mivel az online marketing (seo,ppc,weboldal vagy webshop készítése) komoly informatikai tudást igényel és szerintem marketing alappal és infós mesterrel sokkal több lehetőségem lesz az online világban is helyt állni.
2021. júl. 27. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit leírtál, az olyan messze van a komoly informatikai tudástól, mint Makó Jeruzsálemtől.
2021. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Online marketinges vagyok 5 éve. Nem tudok programozni. Gazinfó alapszakon tanulok most, mert én is szeretnék többet tudni, de az, amit felsoroltál, az semmilyen szinten nem igényel komoly informatikai tudást. A WordPress a programozáshoz képest olyan, mint az ovis kislányom kifestője és a Sixtusi kápolna belseje.
2021. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A weboldal készítésnél a JavaScriptre gondoltam, ami igaz nem a legnehezebb programozási nyelv, de jobban személyre lehet szabni vele az oldalt, mint WordPressel. Köszi a válaszokat!
2021. júl. 30. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!