Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek, hogy ment középiskolába...

Kinek, hogy ment középiskolában a beilleszkedés?

Figyelt kérdés
Hogy ment az első napod? Esetleg sztorik?

2022. júl. 3. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első napot megelőzte egy gólyatábor, ha van oda szerintem érdemes elmenni. Amúgy szerintem nagyon jól ment, én segítettem a szervezőknek kora reggel hálózsákkal együtt kidobni a ház elé random gólyákat, megfürödtem pár hasonló hülyegyerekkel a patakban, kihívtam a színpadon egy szervezőt egy "oltogató" versenyre, ilyenek :D Az elején viszonylag népszerű voltam aztán lecsillapodtak a dolgok 1-2 év után és olyan normál voltam :D megvolt a magam társasága, velük sok év elteltével is találkozunk. Nem kell félni, ha nem viselkedsz hülyén nagyon király a gimi!
2022. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ment, egyáltalán nem voltak nyitottak az osztálytársak rám. Voltak sokan, akik már ismertek pár embert, mert ugyanabból az iskolából jöttek és rögtön elkezdtem klikkesedni. Akivel jóban lettem az elején, az is hamar elfordukt tőlem minden ok nélkül, levegőnek nézett utána. Mondjuk ritka rossz osztályunk volt, pedig jó tanulok jöttek oda, akiknek az átlaga 4,5 felett volt. De ez sem volt elég, hogy kiszűrje a sok hülyét. Nem volt összetartó közösség és az osztályfőnököt is semmi vették, ő sem tudott rendet tenni köztünk.
2022. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is tartottak egy fecsketábort még a tanévkezdés előtt, az osztályfőnökünk pedig direkt olyan programokkal készült, melyek teljesítéséhez kitartásra, fegyelemre és nem utolsó sorban összehangolt csapatmunkára volt szükség.

Summa summarum, a közös szenvedés összehozott minket, pedig eleinte nagyon aggódtam, hogy nem fogok tudni beilleszkedni (két helybéli iskolából jött az osztálytársaim zöme, elvétve voltunk csak kollégisták). :D Bár nálunk is alakultak ki klikkek, igazából mindenki elvolt mindenkivel, közös programokon sokat marhultunk együtt. Nagyon jó osztály volt, tele értelmes, ambíciózus emberrel, ami nagy felüdülést jelentett az általános iskolás éveim után (elég gettó általános iskolába jártam sajnos). Idén érettségiztünk, hiányozni fognak. :))

2022. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)))
2022. júl. 10. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!