Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged Apáthy kollégium...

Szeged Apáthy kollégium vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ugyanitt kérdés, hogy inkább Apáthy vagy Jancsó?

2022. júl. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A Károlyinál csak jobb lehet.
2022. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apáthy mindenképpen. 3 ágyas szobák, mindhez tartozik fürdőszoba. Van élet, de lehet tanulni is. Jancsó is jó, de ott csak a folyosón vannak közös fürdőszobák. Mindkét koli az ÁOK-soké, ezért tanulás szempontjából jó (mindenkinek sokat kell tanulnia, különben kibukik, ergo nincs állandó bulika). Vannak persze programok, szintbulik, hogy azért megismerjük egymást és legyen közösségi élet.
2022. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Apathy van első helyen és Jancsó a második
2022. júl. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jancsos vagyok, eddig jobbnak találtam. Négyen voltunk egy szobában és nagykn szuper volt az elrendezés. Van udvar!!!

Idén pedig már három ágyas lesz, mert felújítják. Úgyhogy szerintem mindkét kollégium nagyon jó😊

2022. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Apáthys voltam, csak ajánlani tudom:) mindenképpen azt válaszd, ugyanazok az érveim, mint a 2. válaszadónak! Minden szinten van közösségi tér, ahová ki tudsz ülni enni, pihenni, akármit csinálni, ami szerintem tök sokat jelent, ilyen a jancsóban nincs
2022. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!