Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE mérnöki kar kollégiumról...

SZTE mérnöki kar kollégiumról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek elsőéves mérnöki hallgató, és az anyagiakat figyelembe véve a kollégium mellett döntöttünk. Pár hét múlva jelentkezni kell, de tegnap láttam, hogy a mérnökök nem mehetnek karközi kollégiumba. Ez kicsit megijesztett, hiszen ahogy láttam, az MK kolesz kint van a város szélén, és 100 km-ről megyek Szegedre, nem ismerem a várost. Még ezt is elfogadnám, de képek csak kívülről vannak az épületről. Ha valakinek van tapasztalata, vagy képei a kollégiumról, és azt megosztaná velem, nagyon megköszönném!

2017. júl. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, főleg, hogy nekem nincs vele tapasztalatom, csak szóban hallottam róla, de én úgy tudom, Szegeden ez az egyik legrosszabb egyetemi kollégium.

Valóban kint van egész a város legszélén, szerencsére viszont a diákok többsége ingyenesen kap bérletet, így a közlekedéssel nem lesz gond. Félóránként jár busz, ami ritkább, mint a város többi részén, de hozzá lehet szokni szerintem.

2017. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen sajnos én is ezeket hallottam, de bízok benne, hogy jó lesz, ha nem, hát marad az albérlet. :)
2017. júl. 14. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam, tényleg kint van. Nem egy modern az tény, képem nincs sajnos.


[link]


az oldal alján van képes ismertetős ppt.

2017. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. júl. 14. 16:54
 5/7 anonim válasza:
Végül a kollégium vagy az albérlet mellett döntöttél? Jövőre én is a mérnöki karra szeretnék jelentkezni, viszont a kollégiumról én sem találtam információt/véleményt. Amennyiben oda mentél, írnál pár mondatot róla? Előre is köszi! :)
2018. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Végül Károlyis lettem, sikerült megoldani hogy mérnöki karosként is felvegyenek, ott egy 1 évet voltam, most albérletben vagyok, így az MK koliról nincs tapasztalatom, de a szaktársaimtól azon kívül, hogy messze van tényleg, rosszat nem hallottam :)
2018. szept. 18. 16:04
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm szépen a válaszod! ^_^
2018. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!