Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE GTK (pénzügy-számvitel)...

ELTE GTK (pénzügy-számvitel) mellett mennyire lehet dolgozni? Hány óra van egy héten?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már más hasonló kérdésre is leírtam, hogy nappalis tanulmányok mellett főállásban dolgozni a lehetetlen határát súrolja. Főként azért, mert az órarended félévente változni fog, s nincs az a munkahely, ami ehhez alkalmazkodni akarna. De egyébként is a félévek vége a legtöbb egyetemen annyira sűrű a zárthelyik és beadandók miatt, hogy ha nem akarsz idegroncs lenni, akkor nem tudsz sok órában dolgozni. A legtöbb, amit nappalisként meg lehet oldani, az a hétvégi diákmunka, vagy a kötetlen munkaidejű, teljesítménybéres munka. Ha ezek nem megoldhatók neked, és szükséged van a pénzre, akkor levelezőre kell menned.
2022. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, én hibám, említettem kellett volna, hogy nem-kötött a munkaidőm.

Így esetleg van rá lehetőségem, mikor hazaérek egyetemről, előtte, stb?

2022. júl. 8. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Amennyiben a munkahelyed nem kifogásolja, hogy lesznek hónapok, amikor heti 20 órában tudsz dolgozni, és lesznek olyanok, amikor szinte semmit (a szorgalmi időszakok végén és vizsgaidőszakban), akkor megoldható. Nem sok olyan munkahely van, amely ezt a hullámzást tolerálni tudja.
2022. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek másodéves, én nem tudtam dolgozni. Szorgalmi időszakban szinte minden héten van ZH ( van amikor több is). Szerintem ha eredményesen akarod csinálni, nagyon max hétvégi munka fér bele. Talán már az utolsó év nem annyira vészes, onnantól már lehet normálisabban dolgozni
2022. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm szépena a választ :)

Hány órád van amúgy hetente? Gondolom az idő az főleg a tanulással megy el nem az órákra járással?

2022. júl. 9. 18:58
 6/6 xp ali ***** válasza:
100%
Nappalin 30-40 óra/hét. Ha dolgozol mellette, esélyed sincs elvégezni a nappalit. Csak pazarlod az állami féléveidet, plusz még mivel nem fogsz diplomát szerezni, ezért visszafizetési vagy ledolgozási kötelezettséged is keletkezik. Maximum hétvégente lehet dolgozni, meg mondjuk hétköznap 1-2x 4 órát.
2022. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!