Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FOKSZ képzésben is én állítom...

FOKSZ képzésben is én állítom össze az órarendemet?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a FOSZK-os képzés is ugyanúgy működik, mint a normál alapképzés.


Máshogy vannak a tantárgyak, de egyetemi rendszerben megy minden. Van zh hét, vizsgák, előadások, gyakorlatok, beadandók, záróvizsga, védés.

2022. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tehát akkor akár, délutánra is felvehetem az órákat igaz?
2022. júl. 21. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkorra tudsz órákat felvenni, amilyen időpontban meghirdetik őket, az meg elég változó. Van ami csak 1-1 fix időpontban van, van aminél több időpont közül lehet választani. Azt szinte biztosan nem fogod tudni megoldani, hogy minden órád délután legyen.
2022. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ahogy meg van adva.


Az előadások általában fix időpontban vannak, de a gyakorlati órák között szokott lenni kb. 3-5 választási lehetőség. Viszont kalkuláld be, hogy lehet nem lesz így sem délutáni időpont.


Ez szerencse kérdése.


Plusz ha van, akkor se biztos, hogy feltudod venni, hiszen ha a neptun lefagy/elhappolják előled akkor “csak” a maradékból tudsz választani.


Ja és én most a BGE-ről beszéltem, nem tudom máshol hogyan van.

2022. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyan van,hogy hétvégére felvenni órákat, vagy ez csak hétfőtől péntekig?
2022. júl. 21. 18:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mikorra veszed fel a tárgyakat attól függ, hogy milyen időpontra hirdetik meg, ebbe nincs beleszólások. Az szinte kizárt, hogy csak délután legyenek óráid.
2022. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén csak levelezős képzésen van lehetőség tanulni.
2022. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ezekre az órákra kötelező bejárni? Mert a meló úgy engedné meg,hogy kb déltől tudjak bejárni...
2022. júl. 21. 18:32
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Gyakorlatra általában igen, mert van katalógus. Alá kell írni minden óra elején, hiányozni max 2-3 alkalommal lehet félévente.


Az előadások nem kötelezőek.

2022. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertem tehat akkor a gyakorlatokat kene megprobaljam delutanra beosztani, hat meglatjuk milyen lehetosegeim vannak, amugy a foksz kepzes is az allaimi evekbol vesz el igaz?
2022. júl. 21. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!