Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Próbálok jelentkezni az ELTE...

Próbálok jelentkezni az ELTE bármelyik kollégiumába, de nem sikerül. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az e-mailt az egyetemtől, a Neptun fiókomat meg is tudtam csinálni. Miután be tudtam lépni, rögtön a kollégiumi jelentkezésre mentem, ott kiválasztottam a mostani időszakot a koli jelentkezéshez, és a Márton Áron Kollégiumon kivül mindegyik kolit kiválasztottam. Rányomtam a jelentkezésre, viszont hibát irt ki (Hiba ezen az oldalon). Megpróbáltam már szó szerint több, mint 10x, 2 gépről, és telefonról is, de még semmi.

Kihagytam valamilyen lépést? Először be kellene iratkozzak? Légyszives ha tudtok, segitsetek, mert nagyon sok múlik a kolin, és már kezdek pánikolni. Előre is köszönök bármilyen választ!



2022. júl. 24. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezt írja ki
2022. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez van
2022. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is, esetleg másnál van valami változás?
2022. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdemben segíteni sajnos nem tudok, mert nem emlékszem már, hogy nekünk pár éve hogy kellett, de írjatok egy emailt a TO-nak, hogy mi a probléma, és tudtok róla, hogy nem egyedi esetről van szó. De ha tényleg most kaptál csak emailt az egyetemtől, akkor lehet, hogy csak várni kell egy picit, és majd elindul rendesen a jelentkezés, ha mindenkinek kiküldték az emaileket.
2022. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont most próbáltam újra, de még mindig nem jó, holnap viszont felkeresem akit kell. Amúgy úgy értem, hogy te jelentkeztél már valamikor koliba. Szerinted nagyon nehéz bekerülni?
2022. júl. 24. 23:48
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát, nekem nem sikerült elsőre bejutni, pedig messze lakok Pesttől és közel sem gazdagok a szüleim, de várólistára kerültem, és néhány héttel az eredeti elutasítás után jött is email, hogy felvettek az egyik koleszba. Addigra aztán megoldódott a lakhatásom, szóval nem volt rá szükségem, de ne keseredj el, ha elsőre esetleg nem jutnál be.
2022. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap délelőtt nem működött, de délután már sikerült.
2022. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk aktiváljátok a féléveteket Ügyintézés/Beiratkozás fül alatt.
2022. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tamsin540 válasza:
Aktiváltam a félévet, de nekem is hibát ír ki. #7-es, te valamit módosítottál délelőtt amivel sikerült jelentkeznek délután?
2022. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, én is aktiváltam, igazából nem csináltam semmi mást, többször próbálgattam aztán működött.
2022. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!