Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valószínű, hogy felvesznek az...

Valószínű, hogy felvesznek az ELTE BTK japán szakra, a kérdés az, hogy szerintetek melyik kollégiumba kellene jelentkeznem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
KCSSK!
2019. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
köszönöm! (az én kérdésem volt, csak véletlenül a régi fiókomról írtam, amibe már nem tudok bejelentkezni)
2019. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az ELTE-re és a KRE-re jelentkeztem, japán szakra. Megkérdezhetném, hogy hány pontod van :O ? Nekem csak 354 :\ Ha az ELTE-re nem is lesz elég, a Károlira szerintem simán bejutok.


Egyébként a kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatban érdekelne, hogy vannak e egyágyas szobák :O ?

2019. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem 437 pontom lett
2019. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3-as: az ELTE egyetlen kollégiumában sincsenek egyszemélyes szobák sajnos, legfeljebb kétágyasak :( (Az első válaszoló voltam)
2019. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
437 pont ? az igen! gratulálok! Azzal simán be fogsz kerülni az ELTE-re
2019. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
[link] Itt azt írják, hogy van két darab egyágyas szobájuk.
2019. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
#6 köszönöm, de lehetett volna jobb is, ha kevesebbet animézek :D
2019. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy arról mi a véleményed, amit a volt szakosok mondanak? Pl. hogy pocsék a nyelvképzés mind a két egyetemen? :\
2019. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hmm, érdekes mód a gimiben is leszólták a nyelvoktatást, a nyelvvizsgám mégis meglett különórák nélkül... az ember akàr autodidakta módon is szinte bàrmit meg tud tanulni egy kis elhivatottsággal nemhogy még órákat is kap! Az biztos, hogy nem egyszerű megtanulni egy nyelvet, főleg, ha mèg az ábécé is ennyire más, de ha óràról órára tanulsz és fektetsz bele energiát, olvasol, videókat nézel az adott nyelven, akkor hamar sokat lehet fejlődni, főleg, ha érzéked is van hozzá. Én annyi sorozatot néztem, hogy egy csomó dolgot megértek hallás útján is. Aztán, majd meglátjuk mi lesz.
2019. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!