Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elvégeztem 4 éves egyetemet...

Ha elvégeztem 4 éves egyetemet állami támogatással, akkor utána tényleg kötelező 2 évet Magyarországon ledolgozni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta ezt, hogy teljesen mindegy hogy miben, de az első 2 éves munkaviszonyomnak Magyarországon kell lennie. Ez igaz? Hol lehet ennek utána járni, melyik hivatalos oldalon?

2022. júl. 27. 16:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
41%

Na meg olyan halmaz is van, aki akár bölcsészeten belül jó, vagy gépészmérnökként, nyelvismerete is van, de nem hagyná el az országot, magasabb fizetésért sem.


A szocmunkás példára visszakanyarodva, én ismerek olyat, aki angol mellett még tud azt hiszem 3 európai nyelven, ha nem inkább 4, meg egy távol-keleti nyelvvel is tök jól halad/ tud.


Na az ő esetében én a helyében pénzért se lennék szocmunkás hallgató.

Inkább nyelvszak, nemzetközi tanulmányok.

2022. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!