Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tarkaréti kollégium Neptunon...

Tarkaréti kollégium Neptunon keresztül HELP?

Figyelt kérdés

Most kell jelentkeznem kollégiumba a Neptunon keresztül és sajnos nem minden egyértelmű a jelentkezés során számomra. Amikor kitöltöm a kollégiumi jelentkezést, akkor ott a tanulmányi pontokat a felvételi pontszámomból számítja. Azonban a rendszer nem tünteti fel az én pontszámomat és nincs is lehetőségem azt megadni. Annyit ír

Elért pontszám:

Mintha kellene ott valaminek lennie. Lehet túlaggódom, de aki már töltött ki ilyet, vagy most tölti: Nektek is ilyen?

Illetve!

A távolságnál feltünteti a lakhelyemet, de azt, hogy az melyik kategóriába tartozik azt nem. Ezt is majd később fogja mutatni csak? Miután elbírálták?



2022. júl. 27. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanaz a helyzet.

Gondolom ők látják a felvételi pontszámot és a távolságot is, nem tudom nekünk ezeket miért nem írja ki.

Mindenesetre én holnap leadom, ha valami mégsem jó, akkor egyszer visszadobják javításra.

2022. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem augusztus 1. és 10. között kell jelentkezni kollégiumra? Az emailt megint elolvastam, csak a rendszeres szociális ösztöndíj kérelem nyitását írták úgy, hogy 26-29 között lehet leadni, kollégiumos (elsőéves vagyok).


A kollégiumi pályázati felhívást megnéztem, ott augusztus 1-10. van megadva jelentkezési időszaknak, viszont neptunon július 26-augusztus 17-t ír elsőéves hallgatóknak. Akkor most hogy van?:D

2022. júl. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2 vagyok, az 1. részben véletlenül otthagytam a "kollégiumos"-t.
2022. júl. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És amúgy azt jól értem, hogyha nem kértem a szociális pontjaim beszámítását, akkor semmilyen dokumentumot nem kell feltöltenem?
2022. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!