Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek esélyes, hogy az...

Szerintetek esélyes, hogy az egyetemeken nem lesz fűtés és emiatt online oktatásra állnak át?

Figyelt kérdés
A mi egyetemünkön már beszélünk egymás között erről. Én igazából amiatt aggódok, hogy ha tényleg nem lesz fűtés, akkor is maradunk jelenlétiben, ezért majd beteg leszek, meg fel is fogok fázni a hideg székeken ülve, hiába öltözök fel rendesen meg viszek vastag plédet a székre rakni. Olyan kommenteket nem kérek, hogy ,,csak azért akarsz online oktatást, hogy tudj csalni vizsgákon", nekem mindig is mindegy volt a vizsgázás módja, most arról van szó, hogy aggódok, hogy lesz megoldva a fűtés, lesz-e egyáltalán, mert hajlamos vagyok a felfázásra, annak ellenére hogy mindent megteszek hogy elkerüljem. És persze betegeskedni se akarok még jobban az őszi-téli időszakban.
2022. júl. 28. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem esélyes
2022. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen biztos, hogy nem lesz. Olyan lehet. hogy kevesebb fokra fűtenek fel.
2022. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Hogy addig mit hoz a háború, azt nem tudhatjuk. Lehet, hogy lesz, csak kevesebb. Az is lehet, hogy tök felesleges most ez az aggodalom. Szerintem akkor lesz csak távoktatás, ha nem lesz fűtés, semmilyen, mert szerintem túl költséges lenne a régi típusú tüzelési módszer kiépítése az egyetemeken, pláne a modern épületekben. Mindenkinek jobb, ha otthon maradhat akkor, a tanárok sem akarnak felfázni. Szóval, ha tényleg zéró fűtés lesz, akkor szerintem nem lesz jelenléti oktatás. HA MÉGIS annyira elvetemült lenne minden, hogy be kell menni, akkor eleve kabátot le sem kell venni. Kabátból nem az ilyen épp, hogy kabátnak nevezhető divatkabátokat kell felvenni, amit néha látok más nőkön a mínuszfokokban, hanem egy rendes, igazi, bundás kabátot. Vigyél ülőpárnát, nekünk régen általános iskolában is volt olyan. Vehetsz derékmelegítőt, hogy óvd a vesédet. Bundanadrád. Így sem lesz kellemes, de talán a felfázástól megvéd. És tanóra után mindig járj egyet, hogy ne maradj ülve. Vizsgáknál rosszabb lehet, pláne szóbelin, mert ott ki tudja hány órát várakoztathatnak. Egy írásbelinek legalább van egy időintevalluma. De szerintem tényleg nem kell aggódni, én nem gondolnám, hogy lesz jelenléti oktatás fűtés nélkül.
2022. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!