Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsen melyik egyetemi kollégi...

Pécsen melyik egyetemi kollégiumot ajánlanátok? Mennyire nehéz bekerülni bármelyik kollégiumba is?

Figyelt kérdés
Most leszek elsőéves, érdekelne, hogy milyen tapasztalaitok vannak a kollégiumokról.

2022. júl. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jakabhegyi és Boszorkány. Ezekről még nem hallottam panaszt.
2022. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nehéz bekerülni? Mennyi szokott lenni a ponthatár?

2022. júl. 28. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ismerőseim laktak ott. Pontokról nem tudok semmit, de a weboldalukon biztos van valami infó erről, illetve vannak Facebook csoportok a pécsi koleszt kereső diákoknak és ott is tudsz érdeklődni, illetve minden karnak is szokott lenni Fb csoportja.
2022. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézegetem a kollégiumokat, arra nem találtam infót, hogy elsőévesként is lehet szakkollégiumba jelentkezni?

Erről tudtok valamit?

2022. júl. 29. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha TTK, BTK-s vagy, akkor a Jakabhegyi, ha műszakis, akkor a Boszi. Egyébként mindegyik koli jó Pécsett, nincsenek olyan hatalmas távolságok sem, bár tény, hogy a Boszi, Jakabhegyi a legmodernebbek.
2022. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!